Polecane materiały

Picture-3         Z grzechu do wolności
         o. Józef Kozłowski SJ - audiobook
         Książka niesie przesłanie, że Pan
         Bóg wydobywa człowieka z każdego
         ,,dołu zagłady”, a przesłanie to poparte
         jest mocą pięknych świadectw! Książka
         doczekała się 12 wydań.

http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep
——————————————————————————-

Picture-4Modlitwa Przebaczenia
Robert DeGrandis SJ

Modlitwa ta obejmuje osoby i wydarzenia z twojego życia, z którymi związały cię bolesne wspomnienia. Jej odmawianie pomoże ci doświadczyć przemiany w relacjach z innymi lub ulgi w fizycznych dolegliwościach, jako że przyczyną wielu naszych chorób jest brak przebaczenia.
http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep

 

http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep
——————————————————————————-

Picture 6

Modlitwa Uwolnienia
Neal Lozano

Ta książka mówi nie tyle o demonach, ile o tym, iż musimy uświadomić sobie, jakie otworzyliśmy im drzwi i pokazuje, jak możemy je zamknąć. Pisząc ją skupiłem się na uwolnieniu od złych duchów w kontekście zwykłego chrześcijańskiego życia. Wielu ludzi korzysta z pomocy psychoterapeutów, wyznaje swoje grzechy, stara się prowadzić życie skoncentrowane na Bogu i robi wszystko, co jest w ich mocy, by uwolnić się od duchowych więzów w pewnych dziedzinach swego życia, a jednak im się to nie udaje. Wielu pełnych wiary i ducha chrześcijan zmaga się z ukrywanymi grzechami, nałogami czy lękiem, którego źródło tkwi w kłamstwie przykrywającym działanie złych duchów. Być może nigdy nie przyszło im do głowy, że mogą potrzebować uwolnienia. (…) Jednak moim głównym celem jest przemówienie do serc tych, którzy szukają głębszego nawrócenia ku naszemu Panu, Jezusowi Chrystusowi. Jezus jest tym, który nas wyzwala, On jest Prawdą i On powiedział, że Prawda nas wyzwoli. Neal Lozano

http://www.odnowa.jezuici.pl/sklep
——————————————————————————-

Picture 1Egzorcyzmy i opętania
Robert Tekieli

W tej książce przedstawiłem historie osób, które spotkałem w telewizyjnym bądź radiowym studiu lub które same zwróciły się do mnie o pomoc. Wszystkie są na drodze do wolności. Prostej, choć bardzo wyboistej. Chcę przestrzec czytelników przed angażowaniem się w toksyczne duchowości. Przed wchodzeniem w ideologie i praktyki New Age, w okultyzm, spirytyzm czy techniki transowe. Prowadzą one bowiem do duchowych uzależnień. Załączam też aktualny spis polskich egzorcystów z adresami.
Autor

http://www.mwydawnictwo.pl/p/981/egzorcyzmy-i-opętania